عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار در فارس آغاز شد

مدیرکل امور پشتیبانی دام استان فارس:

عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار در فارس آغاز شد

عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار در فارس آغاز شد

شیراز – مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس از آغاز عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار به قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف دولتی و غیر دولتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رهام رحمانی گفت: با توجه به افزایش قیمت مرغ در هفته‌های اخیر به منظور حمایت از مصرف کنندگان بویژه دهک‌های پایین درآمدی اداره کل پشتیبانی امور دام با هماهنگی دفتر مرکزی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و کارگروه تنظیم بازار استان اقدام به توزیع مرغ منجمد توسط عاملان فروش در شهر شیراز و سایر شهرستان‌های استان کرده است.

او افزود: در حال حاضر ۱۲۰۰ تن سهمیه مرغ منجمد به استان فارس تخصیص یافته که بر اساس تراکم جمعیت بین شهرستان‌های استان در حال توزیع است.

مدیر کل پشتیبانی امور دام فارس گفت: در شهرستان‌ها عوامل توزیع می‌توانند با مراجعه به اداره صنعت و معدن شهرستان و گرفتن معرفی نامه به اداره کل پشتیبانی امور دام استان مراجعه کنند.

او ادامه داد: مرغ منجمد توزیعی در سطح استان دارای کیفیت مناسبی بوده و از خانوارها درخواست می‌شود که به منظور کاهش هزینه‌ها به گونه‌ای برنامه ریزی کنند تا مرغ منجمد را در سبد خوراکی وارد کنند.

رحمانی گفت: از مدیران فروشگاه‌های توزیع کننده درخواست می‌شود که با نصب بنر در مکان مناسب و اطلاع رسانی، تلاش کنند که مرغ توزیعی در اختیار خانوارهای مصرف کننده نیازمند قرار گیرد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه‌های اداره کل پشتیبانی امور دام ۱۴ هزار تومان و توزیع توسط عاملین با قیمت ۱۵ هزار تومان است که در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد